Ville Äikäs
  • Ville Äikäs | Kauneuden ja hyvän olon lähettiläs
  • Esittely
  • Palvelut & Hoitola
  • Artikkelit
    • Kauneudenhoidosta
    • Kokeiltu on
    • Töissä
    • Vähän aiheen vierestä
  • Yhteystiedot

Sothys Joulukalenteri Luukku 3

By Ville on joulukuu 3, 2018

Nyt kun kasvosi ovat pirteät, on aika hoitaa käsiä ravitsevalla sitruskäsivoiteella. Käsivoide suojaa, kosteuttaa ja pehmentää ihoasi. Tämä sitruunantuoksuinen tuote ei toistaiseksi ole saatavana myyntituotteena, mutta hieman miedompituoksuinen kosteuttava käsivoide löytyy. Voide imeytyy todella nopeasti jättäen pehmeän suojaavan pinnan iholle ilman klähmäisyyttä. Esimerkiksi tätä kirjoitusta saatoin jatkaa samantien tuotetta käsiini levitettyäni.

Tuotetiedot: Crème mains velours 50 ml n.25 €

Sothys-hoitolasi löydät sothys.fi

Sothys-joulukalenteri saatu lahjaksi maahantuojalta.

Posted in Kauneudenhoidosta and tagged ihonhoito, käsivoide, sothys.
Share
←  NewerSothys Joulukalenteri Luukku 4
Older  →Sothys Joulukalenteri Luukku 2

Vastaa Peruuta vastaus

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Related Posts

  • joulukuu 2, 2018

    Sothys Joulukalenteri Luukku 2

    Ja väsyneen ihon hoito talven pimeydessä jatkuu.. Toisesta luukusta paljastuu energisoiva yövoide, joka kirkastaa ihoa ja antaa iholle uutta elinvoimaa. Maanantaina uuteen työviikkoon herätessäsi iho on heleä ja elinvoimainen. Käytetään ulkoisesti. Käyttö: Nimensä mukaisesti tätä energisoivaa yövoidetta käytetään iltaisin puhdistuksen jälkeen. Lisää toki käyttämäsi seerumi sen alle. Kuten nyt vaikkapa eilen esitelty Sothys-seerumi. Tuotetiedot: Crème nuit… Lue lisää

  • syyskuu 1, 2018

    Matkakosmetiikka eli kuinka minä matkustan

    Olin tuossa kesäloman kunniaksi pienellä lomamatkalla Etelä-Ranskassa Nizzassa. Oli lystiä, kiitos kysymästä. Kun pakkaan matkalaukkujani reissujani varten, on kaksi asiaa ylitse muiden joiden pähkäilemiseen käytän aikaa enemmän kuin muiden matkustamiseen liittyvien yksityiskohtien kuten vaikkapa että miten lentokentältä pääsee kätevimmin majoituspaikkaan (taksilla), mihin kannattaa mennä syömään (ihan mihin vain, ruoka on iloinen asia) tai mikä on… Lue lisää

  • joulukuu 15, 2018

    Sothys Joulukalenteri Luukku 15

    Nyt olisi tarjolla kosteutta talvi-iholle, eli 15. luukusta paljastuu tänään kosteuttava ampulli. Käyttö: Taita muoviampullin kärki poikki, levitä puolet ampullista puhtaalle iholle ennen muita ihonhoitotuotteita ja sulje ampulli kääntämällä korkki ylösalaisin. Käytä loput ampullista illalla. Tuotetiedot: Kosteuttava ampulli 7×1,5 ml n. 49 € Sothys-hoitolasi löydät sothys.fi Sothys-joulukalenteri saatu lahjaksi maahantuojalta.

  • © 2019 Ville Äikäs – Kauneuden ja hyvän olon lähettiläs | All Rights Reserved
  • Ville Äikäs | Kauneuden ja hyvän olon lähettiläs
  • Esittely
  • Palvelut & Hoitola
  • Artikkelit
    • Kauneudenhoidosta
    • Kokeiltu on
    • Töissä
    • Vähän aiheen vierestä
  • Yhteystiedot